Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Człuchów
Główny cel stanowiska:

Sprawowanie pieczy nad parkiem maszynowym.
Usuwanie usterek i awarii w układach elektrycznych

Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu automatyki, systemów sterowania i oprogramowania,
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji,
  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych,
  • Monitorowanie stanu magazynowego części zamiennych oraz zgłaszanie zapotrzebowania zakupu,
  • Wspieranie pracowników Działu Utrzymania Ruchu w pracach mechanicznych,
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu elektrycznym/elektronicznym lub podobnym,
  • Uprawnienia SEP- Eksploatacja Urządzeń, Instalacji i Sieci minimum na stanowisku eksploatacji o napięciu znamionowym do 1 kV,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (np. Siemens),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektronicznej i elektromechanicznej
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Samodzielność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,
  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika,
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój,
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
  • Możliwość finansowania szkoleń i kursów zawodowych.