Elektryk / Elektromonter

Ogłoszenie numer: 5509193, z dnia 2021-09-15

Jeden z największych producentów regranulatu w Polsce i prężnie rozwijająca się firma AKPOL w Rzeczycy Ziemiańskiej zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Rzeczyca Ziemiańska

Opis stanowiska

  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,
  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe o kierunku elektrycznym / elektronicznym / automatyki,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1kV (lub chęć do ich zrobienia),
  • Mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki, i mechaniki,
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w jednej z największych w Europie firm recyklingowych,
  • Pracę z nowoczesnym środowisku technicznym,
  • Benefity – ubezpieczenie na życie.