Konstruktor Maszyn

Jesteśmy producentem maszyn konfekcjonujących dla branży

Kosmetycznej, Chemicznej, Farmaceutycznej i Spożywczej.

Specjalizujemy się w produkcji kompletnych linii dozujących, zamykających, etykietujących oraz różnych aplikacjach z tym związanych m.in. maszyn opartych o Roboty.

Zatrudniamy 40 pracowników, pracujemy dla dużych międzynarodowych korporacji.

Istniejemy na rynku od 9 lat.

Chcesz zdobywać nowe doświadczenia?

Cenisz sobie możliwość pracy z ciekawymi ludźmi?

Masz ochotę podzielić się swoimi pasjami i pomysłami?
Lubisz robić rzeczy przyjemne i pożyteczne równocześnie?
Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

To to ogłoszenie dla Ciebie!

W tej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:Sobiekursk
Opis stanowiska:
  • Projektowanie w środowisku trójwymiarowym maszyn dozujących, zakręcających i etykietujących,
  • Projektowanie maszyn opartych o Roboty 4-6 osiowe oraz Roboty typu Delta ,
  • Tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen materiałowych,
  • Nadzór nad wykonywaniem testów i pierwszych uruchomień maszyn,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej prowadzonych projektów,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Raportowanie.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn,
  • Bardzo dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn i zasad rysunku technicznego,
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 3D, najlepiej Autodesk Inventor, Solid Edge,
  • Samodzielność, zorganizowanie oraz terminowe wykonywanie zakresu obowiązków,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia,
  • Jednozmianowy cykl pracy (od poniedziałku do piątku),
  • Możliwość rozwoju i pracę w zgranym zespole,
  • Pakiet socjalny / multisport,
  • Naukę języka angielskiego.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.