Konstruktor

SUPERSNOW S.A. to wiodący producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne Supersnow S.A. pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej. Supersnow S.A. posiada system jakości certyfikowany na zgodność z ISO 9001. Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 90 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Konstruktor
Miejsce pracy: Maniowy
Opis stanowiska:
  • współudział przy budowie prototypów,
  • projektowanie i testowanie nowych urządzeń,
  • szukanie innowacyjnych rozwiązań,
  • prowadzenie identyfikacji komponentów maszyn,
  • określanie wymagań materiałowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznych, instrukcji ,
  • tworzenie katalogu części zamiennych,
  • wykonywanie badań i testów prototypów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu mechatroniki lub mechaniki,
  • znajomość oprogramowania CAD, preferowany Solid Works,
  • mile widziana wiedza z zakresu zapewnienia jakości w projektowaniu metodologii FMEA, QFD, DFMA,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność w okresie zimowym.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego.