Kontroler Jakości

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Radomsku poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • kontrola jakości dostarczanego surowca,
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym,
  • nadzór nad narzędziami kontrolno – pomiarowymi,
  • przygotowanie niezbędnych raportów i zestawień,
  • udział we wdrażaniu nowych produktów,
  • aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych.
Wymagania:
  • obsługa komputera,
  • obsługa urządzeń pomiarowych,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • umiejętnością pracy w zespole, dokładność, sumienność i komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.