Kontroler / Kontrolerka Jakości

Ogłoszenie numer: 3961398, z dnia 2020-11-24

Dynamicznie rozwijająca się Firma Produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Kobylany

Opis stanowiska

  • współpraca z klientami i dostawcami w sprawach zapewnienia jakości dostarczanych produktów,
  • koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych w procesie produkcyjnym w zakresie działań po reklamacyjnych,
  • koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie produkcji
  • wdrażanie nowych projektów, rozwiązań i procedur w obszarze zarządzania jakością,
  • nadzorowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2015,
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • definiowanie i nadzorowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania

  • znajomość systemów kontroli jakość ISO, DPP, HCCP,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe zadania

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 3000 – 4800 PLN (w zależności od umiejętności)
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN