Monter mechanik

Firma Promeco S.A., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gościcino
Obowiązki:
  • montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją
  • dobór oraz obsługa podstawowych narzędzi
  • posługiwanie się narzedziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami
  • praca w zgodzie z zasadami BHP
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • mile widziane doświadczenie w czytaniu schematów pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania dokumentacji serwisowej
  • podstawowa znajomość czytania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolania stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe