Pomocnik operatora rozściełacza

Miejsce pracy: cała Polska

Forma współpracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

poprzez firmę zewnętrzną

Główne zadania
  • Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg;

  • Pomoc przy pomiarach wysokościowych na budowie;

  • Odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego.

Wymagania formalne
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych/ betonowych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy układaniu posadzek/ nawierzchni betonowych;
  • Mile widziane aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych/ betonowych;
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu budowlanego lub drogowego;
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B ;
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach.