Technolog ds. zarządzania energią

Współpracujemy z międzynarodową firmą, specjalizującą się w produkcji komponentów dla motoryzacji. Poszukujemy kandydata na stanowisko technologa specjalizującego się w zarządzania energią. Gorąco zachęcamy do rozmowy wszystkie osoby zainteresowane zmianą w obszarze zawodowym zw. z energetyką, rozliczeniami mediów/prądu od strony linii technologicznych, infrastrukturą itp.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3907HT
Główne zadania:
  • nadzór nad prawidłowym rozliczaniem zużyć energii,
  • raportowanie zużyć mediów z podziałem na linie technologiczne, bazując na obliczeniach oraz danych systemowych,
  • przygotowanie harmonogramów przeglądów systemów wentylacyjnych oraz urządzeń podlegających pod UDT,
  • analiza wskaźników i wdrażanie akcji redukujących zużycia na poszczególnych liniach,
  • sprawdzenie poprawności rozliczenia miesięcznego z dostawcami energii,
  • aktualizacja dokumentacji technologicznej (np. Flow-Chart, FMEA, Plan Kontroli, Karty operacyjne),
  • analiza przyczyn powstania braków oraz wdrożenie działań zapobiegawczych,
  • optymalizacja podległych procesów,
  • wdrażanie rozpoczętych projektów energetycznych,
  • wdrażanie 7 kroków filaru ENG do WCM,
  • działania związane z wymaganiami ISO 50001,
  • modyfikacje Lay-Out hali,
  • współpraca z UR.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne (mile widziane zw. z energetyką, energią, WCM),
  • znajomość prawa energetycznego,
  • znajomość MS Office (Excel, Power Point),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne.
Firma oferuje:
  • pracę w cenionej firmie w doświadczonym zespole specjalistów,
  • nowoczesne technologie,
  • motywujący system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.